Pomocný Displej

(translátor)

 Přídavný displej

Je to displej, který opakuje to, co se zobrazuje na hlavním displeji,možnost jeho instalace až 10 metrů od zařízení.

 

 

Dálkové ovládání

 

Dálkové ovládání se dvěma kanály umožňuje ovládaní zařízení na dálku. Nezbytný doplněk pro ty, kdo chtějí pohodlně ovládat dávkování, aniž by museli pracovat přímo s klávesnici.

 

 

Tiskárna

 

Umožňuje získání papírového výtisku údajů naprogramovaných v každé receptuře.Její význymnější funkce je poskytnutí detailního výkazu každého provedení receptury.Po skončení dávkování je možné získat výtisk přesného množství každého komnentu.Navíc tiskárna zaznamenává datum a hodinu provedení. Velice důležitý nástroj pro ty, kdo chtějí mít přesnou kontrolu nad komponenty použitými ve výživě vlastních zvířat.

 

 

Přenos dat mezi váhou a PC

 

Přídavný konektor k zařízení a válcový zásobník,který obsahuje paměť:toto řešení zaručuje praktickou a spolehlivou výměnu dat mezi vážicím zařízením a osobním počítačem.Tímto způsobem budete mít jistotu,že byla dávka připravena obsluhou správné a prostřednictvím podnikového informačního systému budete moci monitorovat náklady samotné dávky. Dále systém umoňuje zadávání dávek na osobním počítači a přenos dat do zařízení.